ENG | PL

ZAP SZNAJDER BATTERIEN S.A.

Rok założenia 1925

 

Prasa o Firmie

AUTO ŚWIAT - PORADNIK - 12.2017

WYTRZYMA NAWET OSTRE MROZY

AUTO ŚWIAT 20.11.2017

SREBRNE AKUMULATORY Z ZAP

Warsztat, 01.2014

ZAP SILVER PREMIUM
Fabryka ZAP Sznajder Batterien na tegoroczny sezon zimowy przygotowała nowość pod nazwą Silver Premium. Jest to akumulator wytwarzany w nowoczesnej technologii srebrowo-wapniowej, wyróżniający się bardzo wysokim prądem rozruchu (CCA), który został osiągnięty m.in. dzięki wprowadzonym ulepszeniom w płytach ołowianych. ZAP Silver Premium nawet w ekstremalnych warunkach gwarantuje uruchomienie auta.

EuroFlota, grudzień 2013/ styczeń 2014

SEZON NA AKUMULATORY ZAP
Blisko 80% produkowanych przez ZAP Sznajder Batterien akumulatorów trafia do odbiorców w ponad 50 krajach Europy i Afryki Północnej. Obecnie firma z Piastowa koło Warszawy, z wyłącznie polskim kapitałem, wytwarza ponad 100 typów akumulatorów głównie na potrzeby motoryzacji.
Coroczny wzrost eksportu, nakłady inwestycyjne, stosowanie najnowszych technologii i wysoką jakość produkcji zauważyli i docenili członkowie kapituły tegorocznej nagrody „Wybitny eksporter 2013”, ustanowionej przez Stowarzyszenie Eksporterów Polskich, przyznając firmie ZAP Sznajder Batterien ten zaszczytny tytuł. To już kolejna prestiżowa nagroda, która otrzymał producent akumulatorów z Piastowa.

VanEkstra, 11-12.2013

AKUMULATORY ZAP PRZED ZIMĄ
[…] Na tegoroczny sezon zimowy fabryka przygotowała nowość pod nazwą Silver Premium. Jest to akumulator wytwarzany w nowoczesnej technologii srebrowo-wapniowej, wyróżniający się bardzo wysokim prądem rozruchu (CCA), który został osiągnięty m.in. dzięki wprowadzonym ulepszeniom w płytach ołowianych. ZAP Silver Premium nawet w ekstremalnych warunkach gwarantuje uruchomienie auta. Nowy akumulator jest całkowicie bezobsługowy, a dzięki systemowi skutecznego odprowadzania nadmiaru gazów reprezentuje wysoki poziom bezpieczeństwa użytkowania. Wyposażono go również w automatyczny wskaźnik stanu naładowania. Nowa seria Silver Premium jest już dostępna na rynku.