ENG | PL

ZAP SZNAJDER BATTERIEN S.A.

Rok założenia 1925

 

CertyfikatyCertyfikat ISO 9001 Certyfikat ISO 9001

Certyfikat ISO 9001 stanowi potwierdzenie zgodności systemu zarządzania produkcji oraz prac projektowych i rozwojowych ze standardami światowymi. Gwarantują to testy laboratoryjne i badania prowadzone przez ZAP. W wyniku tego powstają produkty o najwyższej jakości odpowiadającej wymaganiom naszych Klientów.


Certufikat ISO 14001 Certyfikat ISO 14001

Certyfikat ISO 14001 potwierdza, że działania na rzecz ochrony środowiska prowadzone przez ZAP SZNAJDER BATTERIEN S.A. są prowadzone zgodnie z przyjętą Polityką Środowiskową.


Certyfikat AQAP 2110 Certyfikat AQAP 2110
 

AQAP - Allied Quality Assurance Publication to sojuszniczy system zapewnienia jakości dotyczący dostaw na potrzeby wojsk NATO.

ZAP Sznajder Batterien S.A. wdrożyło, odbyło certyfikację i stosuje AQAP 2110:2016 "Wymagania NATO dotyczące zapewnienia jakości w projektowaniu, rozwoju i produkcji"

W wyniku certyfikowania na zgodność z wymaganiami AQAP spełniony jest warunek niezbędny dla sprzedaży wyrobów do wojska zarówno w kraju jak i w państwach sojuszniczych NATO.


Certyfikat IATF 16949

W obecnie funkcjonującej gospodarce światowej kluczową rolę odgrywa jakość produkowanych i dostarczanych Klientom produktów. Coraz więcej osób dokonuje wyboru kierując się przede wszystkim jakością kupowanych towarów i usług. Dopiero spełnienie tego ważnego elementu uprawnia producenta do oferowania swoich wyrobów; umożliwia także efektywne konkurowanie na rynku polskim oraz niezwykle wymagających rynkach zagranicznych.

 


Natowski Kod Podmiotu Gospodarki Narodowej

Wojskowe Centrum Normalizacji, Jakości i kodyfikacji w dniu 06 czerwca 2007 przyznało ZAP SZNAJDER BATTERIEN S.A. Natowski Kod Podmiotu Gospodarki Narodowej (NATO Commercial and Government Entity Code) NCAGE: 1381 H.


Świadectwo Uznania PRS nr TE/1914/880012/11

Polski Rejestr Statków zaświadczył, iż akumulatory EXPEDITION PLUS AGM wyprodukowane przez ZAP SZNAJDER BATTERIEN SA spełniają wymagania przepisów PRS i mogą być stosowane na statkach i urządzeniach z klasą dokumentów PRS.

 

 


Świadectwo Uznania PRS nr TE/1913/880012/11

Polski Rejestr Statków zaświadczył ponownie, iż akumulatory kwasowe MARINE, ENERGY PLUS i TRUCK wyprodukowane przez ZAP SZNAJDER BATTERIEN SA spełniają wymagania przepisów PRS i mogą być stosowane na statkach i urządzeniach z klasą dokumentów PRS.

 

 


Certyfikat Wiarygodności Płatniczej

Międzynarodowa Wywiadownia Gospodarcza Creditreform w dniu 2014-06-05 przeprowadziła
badanie wiarygodności kredytowej naszej firmy. Miło nam poinformować, iż całościowa ocena
kondycji finansowej naszej firmy, w szczególności zdolność do terminowego regulowania
zobowiązań została oceniona jako znakomita i nasza firma zdobyła prestiżowy Certyfikat
Wiarygodności Płatniczej.

Autentyczność certyfikatu można sprawdzić klikając w poniższy link:
http://crefo.pl/raport/9410069685?lang=pl&tab=tab2&certId=4265

Wywiadownia gospodarcza Creditreform powstała w 1879 roku w Niemczech i jest obecnie jedną z trzech największych na świecie organizacji zajmujących się oceną zdolności kredytowej przedsiębiorstw oraz windykacją i zarządzaniem należnościami.