ENG | PL

ZAP SZNAJDER BATTERIEN S.A.

Rok założenia 1925

 

Nagrody i wyróżnienia

ODZNAKA HONOROWA ZA ZASŁUGI DLA ROZWOJU GOSPODARKI RP

Prezes zarządu ZAP Sznajder Batterien S.A. Lech Sznajder odebrał Odznakę Honorową za Zasługi dla Rozwoju Gospodarki Rzeczypospolitej Polskiej.

GEPARDY BIZNESU 2014

Miło nam poinformować, że firma ZAP SZNAJDER BATTERIEN S.A. znalazła się w rankingu najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw IX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Gepardy Biznesu 2014 opracowanego przez Instytut Nowoczesnego Biznesu i Magazynu Przedsiębiorców "Europejska Firma".

GAZELE BIZNESU 2013 ROZDANE

Firma ZAP Sznajder Batterien SA po raz kolejny w rankingu.

Dnia 18 marca w warszawskim hotelu Sofitel Vistoria Hotel odbyła się uroczysta gala Gazele Biznesu 2013 województwa mazowieckiego, podczas której mieliśmy przyjemność odebrać pamiątkowy dyplom.  Nagrodę w imieniu firmy ZAP Sznajder Batterien SA odebrała Agnieszka Zdziarska – Specjalista ds. Eksportu.

Ranking Gazele Biznesu to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm, organizowany przez Puls Biznesu już od trzynastu lat.

PERŁA POLSKIEJ GOSPODARKI

Za konsekwentną realizację polityki i strategii przedsiębiorstwa oraz pozycję lidera wśród najbardziej dynamicznych i najbardziej efektywnych przedsiębiorstw w Polsce firma ZAP Sznajder Batterien S.A. została wyróżniona certyfikatem w rankingu polskich przedsiebiorstw i uzyskała tytuł PERŁA POLSKIEJ GOSPODARKI  w kategorii Perły Duże.

WYBITNY EKSPORTER 2013 roku

Mamy przyjemność poinformować, że Stowarzyszenie Eksporterów Polskich w dowód uznania uhonorowało ZAP Sznajder Batterien S.A. Listem Gratulacyjnym i Pucharem „Wybitny Eksporter Roku 2013”.