ENG | PL

ZAP SZNAJDER BATTERIEN S.A.

Rok założenia 1925

 

Ciężarówki - Liderzy rynku, nr 9, wrzesień 2003

Kilka firm związanych z motoryzacją i transportem sięgnęło po laury w konkursach „Lider Rynku 2003” i „Euro Leader 2003” organizowanych przez międzynarodowe targi Inter Res z Rzeszowa.
Konkurs organizowany przez Inter Res ma na celu promocję najlepszych polskich firm na rynku krajowym i zagranicznym, podnoszenia wartości ich marki handlowej i produktów. Liderzy wyłaniani są metodą porównawczą konkurencyjnych zgłoszeń według przejrzystych zasad regulaminowych. Rozstrzygnięcie konkursu odbywa się pod nadzorem „Forum Liderów Polskich”, elitarnej organizacji zrzeszającej czołowych menadżerów.

Konkurs promocyjny „Lider Rynku” organizowany był w tym roku po raz czwarty. Nowością tegorocznej edycji było wprowadzenie jeszcze jednej rywalizacji – o jeszcze szerszym zasięgu. Zorganizowano pierwszą edycję europejskiego konkursu o miano „Euro Leadera”, który ma pomagać w budowaniu marki na rynkach zagranicznych. I właśnie w tym konkursie po laury sięgnęło kilka firm z branży motoryzacyjnej i transportowej. [...]
W kategorii „produkt” nagrodzono m.in. akumulator rozruchowy serii Calcium z firmy ZAP SZNAJDER BATTERIEN Piastów oraz olej silnikowy Platinum Synthetic firmy ORLEN OIL Kraków.