ENG | PL

ZAP SZNAJDER BATTERIEN S.A.

Rok założenia 1925

 

EuroFlota, grudzień 2013/ styczeń 2014

SEZON NA AKUMULATORY ZAP
Blisko 80% produkowanych przez ZAP Sznajder Batterien akumulatorów trafia do odbiorców w ponad 50 krajach Europy i Afryki Północnej. Obecnie firma z Piastowa koło Warszawy, z wyłącznie polskim kapitałem, wytwarza ponad 100 typów akumulatorów głównie na potrzeby motoryzacji.
Coroczny wzrost eksportu, nakłady inwestycyjne, stosowanie najnowszych technologii i wysoką jakość produkcji zauważyli i docenili członkowie kapituły tegorocznej nagrody „Wybitny eksporter 2013”, ustanowionej przez Stowarzyszenie Eksporterów Polskich, przyznając firmie ZAP Sznajder Batterien ten zaszczytny tytuł. To już kolejna prestiżowa nagroda, która otrzymał producent akumulatorów z Piastowa.

Na tegoroczny sezon zimowy fabryka przygotowała nowość pod nazwą Silver Premium. Jest to akumulator wytwarzany w nowoczesnej technologii srebrowo-wapniowej, wyróżniający się bardzo wysokim prądem rozruchu (CCA), który został osiągnięty m.in. dzięki wprowadzonym ulepszeniom w płytach ołowianych. ZAP Silver Premium nawet w ekstremalnych warunkach gwarantuje uruchomienie auta. Nowy akumulator jest całkowicie bezobsługowy.

(ww)