ENG | PL

ZAP SZNAJDER BATTERIEN S.A.

Rok założenia 1925

 

Rzeczpospolita Nr 226 - Dodatek, 27.09.2010

ZAP SZNAJDER - nr 1 na rynku
... wg klientów, czego potwierdzeniem są wyniki konkursu Laur Klienta 2010, gdzie w kategorii "Akumulatory" numerem jeden okazały się produkty ZAP SZNAJDER Batterien SA.
[...]
Najnowszym produktem firmy są wdrożone na przełomie 2009 i 2010 roku akumulatory w technologii AGM (Absorbent Glass Mat). Akumulatory wytwarzane w tej innowacyjnej technologii, zamiast płynnego elektrolitu - jak w większości akumulatorów na rynku, posiadają elektrolit uwięziony w absorpcyjnej macie szklanej. Dzięki temu zapewnione jest najwyższe bezpieczeństwo użytkowania, podwyższone właściwości magazynowania i dłuższa żywotność akumulatora. Produkcja odbywa się w zgodzie z wdrożonymi Systemami Zarządzania: ISO 9001, ISO/TS 16949, ISO 14001.

Marki ZAP i Sznajder są bardzo znane nie tylko w Polsce, ale również za granicą. Około 70% asortymentu trafia do ponad 40 krajów w Europie i Afryce Północnej. Dowodem na to, iż zagraniczni klienci doceniają markę ZAP SZNAJDER jest rokroczny wzrost wartości eksportu dzięki pozyskiwaniu nowych klientów.