ENG | PL

ZAP SZNAJDER BATTERIEN S.A.

Rok założenia 1925

 

Serwis Motoryzacyjny Nr 12/2011

Targi EQUIP AUTO

Ponad 1800 wystawców z 50 krajów świata. Imponująca powierzchnia wystawowa - całe 100 tys. m2. Premiery 200 branżowych nowości rynkowych. Liczne konferencje tematyczne. I co najważniejsze - ponad 100 tys. osób zwiedzających tegoroczną ekspozycję targów EQUIP AUTO zorganizowanych w dniach 11-15 października 2011 r. w Paryżu.

EQUIP AUTO to jedno z głównych wydarzeń targowych na terenie Francji, gromadzących profesjonalistów z branży samochodowej - międzynarodowe targi wyposażenia oraz rozwiązań technicznych i technologicznych dla wszelkich rodzajów pojazdów.

Na targach nie zabrakło polskich wystawców. Jednym z nich był producent akumulatorów ZAP Sznajder Batterien, firma z 85-letnią historią. Nowoczesny i oryginalny wygląd stoiska targowego, ciekawa ekspozycja produktów oraz dobra lokalizacja przyciągały gości targowych. Przełożyło się to na duże zainteresowanie handlowców - reprezentantów przede wszystkim krajów francuskojęzycznych, a to zaowocowało nawiązaniem obiecujących kontaktów biznesowych. Targi były też okazją do spotkania z dotychczasowymi klientami i wzmocnienia partnerskich relacji.