ENG | PL

ZAP SZNAJDER BATTERIEN S.A.

Rok założenia 1925

OFERTA PRACY

Informujemy, że rekrutacja do Działu Eksportu naszej firmy na stanowisko Mł. Specjalisty ds. Sprzedaży Eksportowej została zakończona. Uprzejmie dziękujemy wszystkim Kandydatom za zainteresowanie naszą ofertą pracy i za uczestnictwo w procesie rekrutacji.

  • jeden z największych producentów akumulatorów samochodowych w Polsce
  • stosujący najnowocześniejsze technologie wytwarzania akumulatorów
  • eksportujący swoje produkty do ponad 50 krajów świata
  • działający od 90 lat

zatrudni osobę na stanowisku:
Mł. Specjalista ds. Sprzedaży Eksportowej
(Junior Export Specialist)

Miejsce pracy: siedziba Firmy w Piastowie k. Warszawy

Opis stanowiska:

    umowa o pracę na zastępstwo na pełen etat

Wymagania:

  •     Wykształcenie wyższe lub student studiów zaocznych
  •     Niezbędna bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, znajomość innego języka obcego, w szczególności rosyjskiego i/lub francuskiego będzie znaczącym atutem kandydata.
  •     Bardzo sprawne posługiwanie się pakietem Office, w szczególności MS Excel
  •     Systematyczność, elastyczność, dokładność i szybkość w działaniu
  •     Umiejętność nawiązywania i podtrzymywania dobrych kontaktów z klientami
  •     Mile widziana umiejętność posługiwania się programami do obróbki grafiki, np. Photoshop, Corel lub GIMP

Oferujemy:

  •     Doskonałą okazję do zdobycia doświadczenia w handlu międzynarodowym w Dziale Eksportu stabilnego finansowo, prężnie rozwijającego się przedsiębiorstwa sprzedającego wytwarzane przez siebie produkty do prawie wszystkich krajów Europy i wielu krajów Azji i Afryki
  •     Zapraszamy do pracy zarówno osoby posiadające doświadczenie zawodowe, jak również absolwentów studiów wyższych i studentów studiów zaocznych odbywających naukę weekendową, brak doświadczenia zawodowego nie jest przeszkodą w uzyskaniu pracy
  •     Znakomity dojazd z centrum Warszawy - 25 min. pociągiem SKM do stacji PIASTÓW, skąd 5 min. piechotą do biura

Kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji na adres poczty elektronicznej
tytułując e-mail
Mł. Specjalista ds. Eksportu - nr ref. 2015/12/ZAPPL

Ze względu na to, że język obcy jest postawowym narzędziem pracy na stanowisku informujemy kandydatów, że podczas rozmowy kwalifikacyjnej sprawdzać będziemy umiejętność posługiwania się językiem obcym.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez ZAP SZNAJDER BATTERIEN S.A. z siedzibą w Piastowie."