ENG | PL

ZAP SZNAJDER BATTERIEN S.A.

Rok założenia 1925

OFERTA PRACY

Piastów, 09-11-2017

Firma ZAP SZNAJDER BATTERIEN S. A.

z siedzibą w Piastowie poszukuje do pracy osoby na stanowisko:

Elektryk – elektromonter

Opis stanowiska;

  • wykonywanie instalacji elektrycznych,
  • instalowanie maszyn i urządzeń elektrycznych,
  • obsługa i utrzymanie urządzeń zasilających zakład produkcyjny,
  • usuwanie bieżących awarii,
  • kontrola i nadzór nad prawidłową pracą urządzeń elektrycznych,
  • efektywne zarządzanie powierzonymi materiałami, narzędziami i sprzętem,
  •  wykonywanie przeglądów, remontów i pomiarów,

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • uprawnienia elektryczne SEP „E” do 20 kV,
  • zdolność do pracy na wysokości,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • Ciekawą i ambitną pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym,
  • Stabilne zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: a-andres@zap.pl

 Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ZAP SZNAJDER BATTERIEN S.A. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest ZAP SZNAJDER BATTERIEN S.A.. z siedzibą w Piastowie. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Informujemy, że rekrutacja do Działu Eksportu naszej firmy na stanowisko Mł. Specjalisty ds. Sprzedaży Eksportowej została zakończona. Uprzejmie dziękujemy wszystkim Kandydatom za zainteresowanie naszą ofertą pracy i za uczestnictwo w procesie rekrutacji.

  • jeden z największych producentów akumulatorów samochodowych w Polsce
  • stosujący najnowocześniejsze technologie wytwarzania akumulatorów
  • eksportujący swoje produkty do ponad 50 krajów świata
  • działający od 90 lat

zatrudni osobę na stanowisku:
Mł. Specjalista ds. Sprzedaży Eksportowej
(Junior Export Specialist)

Miejsce pracy: siedziba Firmy w Piastowie k. Warszawy

Opis stanowiska:

    umowa o pracę na zastępstwo na pełen etat

Wymagania:

  •     Wykształcenie wyższe lub student studiów zaocznych
  •     Niezbędna bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, znajomość innego języka obcego, w szczególności rosyjskiego i/lub francuskiego będzie znaczącym atutem kandydata.
  •     Bardzo sprawne posługiwanie się pakietem Office, w szczególności MS Excel
  •     Systematyczność, elastyczność, dokładność i szybkość w działaniu
  •     Umiejętność nawiązywania i podtrzymywania dobrych kontaktów z klientami
  •     Mile widziana umiejętność posługiwania się programami do obróbki grafiki, np. Photoshop, Corel lub GIMP

Oferujemy:

  •     Doskonałą okazję do zdobycia doświadczenia w handlu międzynarodowym w Dziale Eksportu stabilnego finansowo, prężnie rozwijającego się przedsiębiorstwa sprzedającego wytwarzane przez siebie produkty do prawie wszystkich krajów Europy i wielu krajów Azji i Afryki
  •     Zapraszamy do pracy zarówno osoby posiadające doświadczenie zawodowe, jak również absolwentów studiów wyższych i studentów studiów zaocznych odbywających naukę weekendową, brak doświadczenia zawodowego nie jest przeszkodą w uzyskaniu pracy
  •     Znakomity dojazd z centrum Warszawy - 25 min. pociągiem SKM do stacji PIASTÓW, skąd 5 min. piechotą do biura

Kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji na adres poczty elektronicznej
tytułując e-mail
Mł. Specjalista ds. Eksportu - nr ref. 2015/12/ZAPPL

Ze względu na to, że język obcy jest postawowym narzędziem pracy na stanowisku informujemy kandydatów, że podczas rozmowy kwalifikacyjnej sprawdzać będziemy umiejętność posługiwania się językiem obcym.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez ZAP SZNAJDER BATTERIEN S.A. z siedzibą w Piastowie."