ENG | PL

ZAP SZNAJDER BATTERIEN S.A.

Rok założenia 1925

PRACA

Mechanik / Elektryk Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy: ZAP Sznajder Batterien S.A. Piastów

Opis stanowiska:

  • Dokonywanie cyklicznych przeglądów maszyn i urządzeń technicznych i produkcyjnych według określonego harmonogramu
  • Usuwanie usterek powstałych w trakcie eksploatacji
  • Konserwacja maszyn i urządzeń
  • Analiza awarii w raporcie zmianowym
  • Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
  • Praca zmianowa

 Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne
  • Co najmniej dwuletnie doświadczenie w służbach w Utrzymaniu Ruchu w wysoko zautomatyzowanych zakładach przemysłowych
  • Znajomość zagadnień z zakresu: mechaniki, hydrauliki i pneumatyki przemysłowej
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Uprawnienia SEP
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Dyspozycyjność (praca zmianowa)

Oferujemy:

  • zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę (bezpośrednio z pracodawcą)

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)