ENG | PL

ZAP SZNAJDER BATTERIEN S.A.

Rok założenia 1925

 


Wydarzenia

TARGI MOTORTEC AUTOMECHANIKA 2017 W MADRYCIE

W połowie marca 2017 roku firma ZAP SZNAJDER BATTERIEN SA aktywnie uczestniczyła w targach MOTORTEC Automechanika w Madrycie promując na swoim stoisku akumulatory SILVER PREMIUM.

ZAP Sznajder Batterien S.A. Gepardem Biznesu 2016

 

Firma ZAP Sznajder Batterien S.A., producent akumulatorów dla samochodów osobowych i ciężarowych, została uhonorowana przez Instytut Europejskiego Biznesu zdobywając nagrodę Gepard Biznesu 2016. Powstały w 2005 r. Instytut corocznie analizuje kondycję finansową polskich przedsiębiorstw na bazie wiarygodnych danych z Krajowego Rejestru Sądowego i w oparciu o informacje z wywiadowni gospodarczych Bisnode i InfoCredit.

PRESTIŻOWA NAGRODA ZA SUKCESY W EKSPORCIE DLA ZAP SZNAJDER BATTERIEN S.A.

Firma ZAP SZNAJDER BATTERIEN S.A. - polski producent akumulatorów dla samochodów osobowych i ciężarowych - została wyróżniona w konkursie „Polska Firma – Międzynarodowy Czempion” organizowanym przez PricewaterhouseCoopers we współpracy z Pulsem Biznesu oraz pod honorowym patronatem Ministerstwa Rozwoju i Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

Uroczysta gala wręczenia nagród z udziałem wicepremiera M. Morawieckiego odbyła się 1 grudnia 2016 r. Dyplom w imieniu spółki odebrał Grzegorz Janik, dyrektor ds. eksportu

ZAP SZNAJDER BATTERIEN PATRZY NA BLISKI WSCHÓD - WYWIAD Z DYREKTOREM DS. EKSPORTU

ZAP Sznajder Batterien S.A. jest przedsiębiorstwem, w którym 100% kapitału znajduje się w polskich rękach. Produkowane przez nas nowoczesne produkty o wysokiej jakości doceniane są przez odbiorców w ponad 50 krajach świata. Eksportujemy na Północ i Południe - od Norwegii do RPA, na Zachód i na Wschód - od Portugalii do Nowej Kaledonii.