ENG | PL

ZAP SZNAJDER BATTERIEN S.A.

Rok założenia 1925

 


AUTOMECHANIKA DUBAI 2014

W dniach 3-5 czerwca 2014r. odbyły się największe targi motoryzacyjne na Bliskim Wschodzie i zarazem jedne z największych na świecie - Automechanika Dubai.

Była to już 12. odsłona tych targów, tym razem brało w nich udział blisko 1700 wystawców z 59 krajów. Między nimi znalazły się również firmy polskie, wśród nich ZAP Sznajder Batterien, producent akumulatorów kwasowo-ołowiowych z Piastowa koło Warszawy.

Ciekawe wizualnie produkty i oryginalne stoisko firmy ZAP przyciągało wielu gości targowych, przede wszystkim z rejonu Bliskiego Wschodu i krajów arabskich. Przedstawiciele firmy ZAP przeprowadzili wiele interesujących rozmów z potencjalnymi klientami z Arabii Saudyjskiej, Jemenu, Jordanii, Kuwejtu, Iranu, Iraku, Omenu, Kataru, Zjednoczonych Emiratów Arabskich (ZEA).

Niesłabnącym zainteresowaniem cieszyły się produkty ZAP Sznajder Batterien mające zastosowanie w autach produkcji japońskiej i koreańskiej. Firma zaprezentowała również swoją najnowszą linię produktów – Silver Premium.

Reklamy akumulatorów ZAP były widoczne przy stacjach benzynowych w Dubaju (w załączeniu zdjęcie).

Na dzień dzisiejszy aż 80% wyrobów ZAP Sznajder Batterien przeznaczanych jest na eksport, firma sprzedaje akumulatory do ponad 50 krajów świata i nieustannie szuka dystrybutorów na nowych rynkach.