ENG | PL

ZAP SZNAJDER BATTERIEN S.A.

Rok założenia 1925

 


Wydarzenia

WYBITNY EKSPORTER 2017 ROKU


Z przyjemnością informujemy, że przez Stowarzyszenie Eksporterów Polskich zostaliśmy uhonorowani Listem Gratulacyjnym oraz Pucharem „Wybitny Eksporter Roku 2017”. To kolejne wyróżnienie dla ZAP Sznajder Batterien S.A. potwierdzające sukcesy jakie firma notuje na rynkach międzynarodowych.

DOSKONALE WYTRZYMAŁE AKUMULATORY SVR

Z przyjemnością prezentujemy Państwu nową linię produktową akumulatorów dla pojazdów ciężarowych i użytkowych - SVR (Super Vibration Resistant)

Nasze nowe modele przeznaczone są do pracy w najbardziej wymagających warunkach, gdzie wysoki pobór mocy oraz zwiększone wibracje są na porządku dziennym. Doskonale nadają się do nowych samochodów ciężarowych, gdzie umiejscowienie akumulatorów zasilających pojazd znajduje się na tylnej osi.

SREBRNA LINIA ZAP SZNAJDER BATTERIEN S.A. ROZWIJA SKRZYDŁA!

Doskonała wiadomość dla kierowców samochodów azjatyckich producentów: Toyoty, Nissana, Kii, Hyundaia i Mazdy! W ofercie zakładu pojawiły się nowe akumulatory o podwyższonych parametrach i żywotności z serii SILVER PREMIUM o pojemnościach 95Ah i 75Ah, idealnie wpasowujące się w niezawodny charakter tych aut.

TARGI MOTORTEC AUTOMECHANIKA 2017 W MADRYCIE

W połowie marca 2017 roku firma ZAP SZNAJDER BATTERIEN SA aktywnie uczestniczyła w targach MOTORTEC Automechanika w Madrycie promując na swoim stoisku akumulatory SILVER PREMIUM.