ENG | PL

ZAP SZNAJDER BATTERIEN S.A.

Rok założenia 1925

 


SILVER PREMIUM

Szanowni Państwo,

Mamy przyjemność poinformować, że od 1 listopada w sprzedaży dostępna jest już najnowsza linia akumulatorów - SILVER PREMIUM. Są to najlepsze akumulatory z najwyższymi prądami rozruchu produkowane przez naszą firmę.

Akumulatory SILVER PREMIUM produkowane są w tej samej niezawodnej technologii srebrowo-wapniowej co akumulatory serii SILVER i posiadają wszystkie ich zalety: wskaźnik naładowania („magiczne oczko”), 100% bezobsługowość, zwiększoną odporność kratki ołowianej na korozję oraz lepszą zdolność do pracy w wysokich i niskich temperaturach. Od serii SILVER wyróżnia je bardzo wysoki prąd rozruchu (CCA), który został osiągnięty dzięki wprowadzonym ulepszeniom w płytach ołowianych, a także poprzez zwiększenie masy ołowiu w akumulatorze. Na uwagę zasługuje również nowoczesny design akumulatorów SILVER PREMIUM.

Wprowadzając naszą najnowszą linię produktową wchodzimy na rynek akumulatorów Premium. Jesteśmy przekonani, że nowa linia jest właściwą odpowiedzią na potrzeby najbardziej wymagających Klientów, którzy, dotychczas nie mogąc znaleźć w naszej ofercie akumulatorów spełniających ich wysokie oczekiwania dot. bardzo wysokich parametrów rozruchowych, sięgali po konkurencyjne produkty. Teraz już mamy oczekiwany przez nich produkt.

Nowa seria SILVER PREMIUM jest już dostępna w sprzedaży.
Zachęcamy do zakupów!