ENG | PL

ZAP SZNAJDER BATTERIEN S.A.

Rok założenia 1925

 


Targi Automechanika 2012 we Frankfurcie

Na zakończonych niedawno we Frankfurcie nad Menem Targach AUTOMECHANIKA 2012, największej europejskiej imprezie poświęconej technice motoryzacyjnego zaplecza, wsród blisko 4,7 tys. branżowych wystawców znalazł się także producent akumulatorów firma ZAP Sznajder Batterien S.A. z Piastowa.

Oryginalna koncepcja stoiska targowego, ciekawa ekspozycja produktów oraz dobra lokalizacja przyciągały gości targowych. To tutaj swoją międzynarodową premierę miał akumulator zasilający nowoczesne samochody z systemem START and STOP wyprodukowany na bazie niezawodnych w eksploatacji baterii Silver Plus. Był to jedyny tego typu akumulator pokazany przez polskich wystawców we Frankfurcie.

Innym przebojem ekspozycji ZAP Sznajder Batterien S.A. stały się akumulatory z serii: Silver japan przeznaczone do aut produkcji japońskiej (i koreańskiej). Nowoczesna technologia srebrowa gwarantuje całkowicie bezobsługową i bezawaryjną eksploatację dzięki zwiększonej odporności na korozję kratki ołowiano-wapniowej. Na uwagę zasługuje także uniwersalność produktów z Piastowa. Akumulatory 35Ah i 45Ah występują z biegunem plus z prawej lub lewej strony i mają wbudowany wskaźnik umożliwiający kierowcom bieżącą ocenę stanu naładowania baterii.

Corocznie 70% akumulatorów produkowanych przez ZAP Sznajder Batterien S.A. trafia do odbiorców z ponad 47 krajów Europy i Afryki Północnej.